2017. Чемпіонат України 40+

Чемпіонат України серед ветеранів 40+
Фінальний етап

Півфінал

23 серпня. м.Волочиськ, стадіон «Юність»
«Буковина» (Чернівці) – «Хімік» (Черкаси) – 2:0 (1:0)
Голи: Мигалатюк (6), Нестеренко (58).

«Агробізнес» (Волочиськ) – «Гірник-Ветеран» (Кривий Ріг) – 4:0 (3:0)
Голи: Нагорняк (13), Цихмейструк (23, 31), Гвіанідзе (46).

Матч за 3-тє місце
24 серпня. м.Волочиськ, стадіон «Юність»
«Гірник-Ветеран» – «Хімік» – 0:2 (0:2)
Голи: Білоус (19), Самадін (24).

Фінал
24 серпня. м.Волочиськ, стадіон «Юність». 300 глядачів.
«Агробізнес» – «Буковина» – 3:0 (1:0)
«Агробізнес»: Сирота, Кучерас, Єзерський, Забитівський, Ращик, Ніколайчук, Цихмейструк, Собуцький, Шпаков, Гвіанідзе, Нагорняк. Запасні: Бортник, Петричук, Голуб, Марченко, Смачило, Мельник. Тренер: Ігор Шишкін. Почесний президент: Олег Собуцький.
«Буковина»: Дрожжа, Бадло, Берник, Глушко, Задорожний, Коломоєць, Мигалатюк, Нестеренко, Павлов, Сохорук, Тофан. Запасні: Бадико, Карпін, Коваль. Кувила, Сеничак, Тижненко, Чабан. Тренер: Валерій Сарафинчан. Президент: Дмитро Андріящук.
Голи: Нагорняк (12, 31), Собуцький (57).

 

Лауреат
«Агробізнес»
Ігор Шишкін, тренер

Футбол у Волочиську є спортом №1 вже багато десятиліть, тож маємо чимало гравців, які раніше виступали на високому професійному рівні, а нині охоче продовжують виходити на поле. Всім відомі імена Андрія Донця чи Ігоря Задворного. Безпосередньо команда ветеранів «Агробізнес» була створена за ініціативи почесного президента клубу Олега Собуцького у 2017 році. Ігрову практику набули у першості Хмельницької області, де, врешті, у конкурентній боротьбі здобули перемогу.

Старт у чемпіонаті України став для «Агробізнесу» справжнім викликом! Спершу взяли участь у зональних змаганнях, зустрівшися з командами із Чернівців та Вінниці. Вийшли до фінального турніру, де нам дуже допомогло посилення у вигляді друзів клубу, видатних вітчизняних гравців — Сергія Нагорняка, Едуарда Цихмейструка, Володимира Єзерського, Святослава Сироти. Скажу відверто, без них тріумфувати у такому солідному за рівнем турнірі було б дуже важко. Особливо цікавою стала фінальна гра з «Буковиною». Високий рівень гравців, швидкості, техніка, і це незважаючи на осінню зливу…

Багато учасників матчу могли б грати і в другій, чи навіть у першій лізі. Приємно було бачити на трибуні знаменитого тренера Мирона Маркевича, який згодом тепло привітав нас із перемогою.

Цього року «Агробізнес» переміг у двох турнірах, в яких брав участь. Непоганий, як для новачка, показник. Хочу подякувати почесному президенту клубу Олегу Собуцькому та віце-президенту Василю Заболотному за увагу та підтримку команди ветеранів , Анатолію Чубатюку за організаційну підтримку, в тому числі і в проведенні ігор фінального раунду.

Також відзначу місцевих гравців, на майстерності та завзятті яких тримається і зростає слава «Агробізнесу». Це Анатолій Чубатюк, Олег Блажаєв, Сергій Марченко, Анатолій Мельник, Володимир Бортник, Андрій Бичківський, Володимир Луків, Володимир Дузь, Віталій Керепко, Михайло Смачило, Борис Муляр, Олег Собуцький, Віктор Кучерас, Богдан Іванців, Сергій Богородиченко, Ігор Бадло, Євген Сіньков.

Великі плани маємо і на майбутнє. У міжсезонні двічі тричі на тиждень тренуємося, а в 2018 році братимемо участь у чемпіонаті України, в першості області та інших представницьких змаганнях.

Виникли питання?

Зв'яжись з нами