2017. Чемпіонат України 45+

Чемпіонат України серед ветеранів 45+

Фінальний етап

Півфінал
15 вересня. м.Бердянськ, стадіон «Енергія»
«Інтер» (Хмельницький) – ФК «Пирятин» – 0:0, по пенальті 5:3

16 вересня. м.Бердянськ, стадіон «Енергія»
ФК «Ветеран» (Маріуполь) – «Запоріжжя-Бердянськ» (збірна Запорізької області) – 1:1 (0:0), по пенальті 2:4
Голи: Звенигородьєв (26) – Косенко (53).

Матч за 3-тє місце
17 вересня. м.Бердянськ, стадіон «Енергія»
ФК «Пирятин» – ФК «Ветеран» – 3:2 (2:1)
Голи: Симоненко (21), Бережко (32), Шабанов (43) – Хурся (34), Пилипенко (55).

Фінал
17 вересня. м.Бердянськ, стадіон «Енергія». 400 глядачів.
«Запоріжжя-Бердянськ» – «Інтер» – 1:1 (1:1), по пенальті 6:8
«Запоріжжя-Бердянськ»: Ніколаєнко, Мансуров, Маркін, Стряхін, Липак, Антоненко, Косенко, Павлюченко, Плотко, Биковський, Гревцов. Запасні: Коваль, Зеленський, Сапко, Алексєєнко, Демченко, Дашковський, Ковпак, Джуган, Бовкун, Цеков. Тренер: Віталій Ніколаєнко.
«Інтер»: Лановий, Власов, Кондак, Федорко, Умаров, Рибачок, Голуб, Мандрійчук, Атаманов, Мізенко, Уляницький. Запасні: Білий, Бортник, Главацький, Мельник, Дженджера, Гайдамашко. Тренери: Віктор Власов, Ігор Кондак.
Голи: Плотко (17) – Голуб (12).

Лауреат
«Інтер»
Ігор Кондак, тренер
– Футбол серед ветеранів у Хмельницький області дуже розвинений, в чемпіонаті беруть участь сім команд, а наступного року заявиться ще більше. Незадовго до старту чемпіонату України на одному з зібрань вирішили перевірити свої сили на цьому рівні, сформувавши збірну області. Очолити команду довірили мені та Віктору Власову. Так сталося, що назвали її «Інтер», але представляє вона футбол саме нашого регіону. Провели збір, кілька контрольних матчів, опісля чого вирушили на стикові ігри до Житомира. Апетит, як кажуть, приходить під час їжі… Із кожною грою приходила впевненість, хлопці загорілися ідеєю, дуже відповідально підійшли до чемпіонату. За це їм велика подяка, бо і нам, тренерам, з колективом однодумців працювати набагато легше.
На фінальному турнірі у Бердичеві нас посилили відомі гравці Віктор Уляницький та Олександр Мізенко. Їхній досвід та авторитет дуже знадобилися, особливо у важку хвилину. Дві гри у основний час завершилися внічию, а в серії пенальті «Інтер» виявився сильнішим. Така вдача і отримані «золоті» медалі стали винагородою гравцям за старанність та відданість футболу.
На мій погляд, у цього колективу є майбутнє. У 2018 році Асоціація ветеранів проводитиме три чемпіонати та два кубки України. Подивимося на склад, кількість та вік гравців і визначимося, у якому зі змагань братимемо участь. Перший досвід для нас виявився вдалим, тепер спробуємо довести, що це не випадковість.

Виникли питання?

Зв'яжись з нами