2017. Чемпіонат України 50+

Чемпіонат України серед ветеранів 50+

Попередній раунд
«Сільмаш» – «Буковина» – 1:0
«Абориген» – «Случ» – 0:0

Фінальний етап
1 тур
26 вересня. м.Чернівці, стадіон «Мальва»
«Сільмаш» – «Случ» – 1:0 (0:0)
Гол: Мисюк (50).
«Буковина» –«Абориген» – 1:2 (0:1)
Голи: Коник (38) – Коцюк (10), Карпюк (42).

2 тур
26 вересня. м.Чернівці, стадіон «Мальва»
«Абориген» – «Сільмаш» – 2:0 (0:0)
Голи: Федик (42), Ментюков (45).
«Случ» – «Буковина» – 0:1 (0:0)
Гол: Гуцуляк(30).

Підсумкова таблиця

Команда І В Н П М О
1. «Абориген» (Луцьк) 3 2 1 0 4:1 7
2. «Сільмаш» (Коломия) 3 2 0 1 2:2 6
3. «Буковина» (Чернівці) 3 1 0 2 2:3 3
4. «Случ» (Красилів) 3 0 1 2 0:2 1

p.s. Спершу відбулися матчі попереднього раунду, учасники якого були поділені на дві групи за географічним принципом. По дві найкращі команди з кожної групи вийшли до фінального етапу. У ньому учасники знову зіграли за коловою системою, причому результати ігор у попередньому етапі враховувалися до турнірної таблиці.

 

Лауреат
Руслан Михальчук
(тренер «Аборигена»)

2017 рік був дуже вдалим для всіх команд «Аборигена», чемпіонами у трьох вікових групах ми ще ніколи не ставали. У першу чергу завдячуємо чудовому колективу — ми не лише на турніри їздимо, а, насамперед, регулярно проводимо тренування і тримаємо себе в належній формі.

Наш президент Віктор Чорнуха створив всі умови, маємо чудове поле, роздягальні, і тепер він вимагає відповідного результату. Для багатьох хлопців, а інакше ми себе, 50-річних, і не називаємо, це стало справжнім викликом у житті, воно набуло нового інтересу. Окрім чемпіонату України, залюбки беремо участь у турнірах ветеранів на Волині, інколи виїжджаємо до Польщі. Переважно наша команда складається з представників Волинської області, також підсилюємо позиції друзями з інших міст (Рівне, Київ). Цього року відбірну зону пройшли на перший погляд легко, із одним заліковим балом вийшли до фіналу. До Чернівців їхали як на справжню битву, бо головний конкурент, «Сільмаш», вже мав в активі перемогу, плюс суперниками були дві місцеві команди. Але нічого — зібралися, довели, що маємо харак тер.

Із «Буковиною» рахунок був нічийним, лише наприкінці гри зуміли вирвати перемогу. Гра з «Сільмашем» стала наче кубковою, нам потрібна була лише перемога, а суперника влаштовувала нічия. Маю тут подякувати всій команді за силу волі та бажання боротися. Нікого не хотів би виокремлювати, маємо кількох швидкісних хлопців, але ставку робимо на комбінаційну гру. А ще — прагнемо отримувати від футболу задоволення.

Чемпіонський склад «Аборигена»

Сергій Чабан
Ігор Мінтюков
Володимир Новак
Віталій Зосноржук
Руслан Михальчук
Олександр Киричук
Ігор Бай
Ігор Коцюк
Анатолій Федик
Юрій Поліщук
Олександр Карпюк
Ігор Тетеренко
Ігор Лещенко
Василь Гетьман
Святослав Кошулинський
Тренер Руслан Михальчук

Виникли питання?

Зв'яжись з нами