2017. Чемпіонат України 55+

Чемпіонат України серед ветеранів 55+

Попередній раунд

Збірна Луцька – «Абориген»  – 0:1

«Ветеран» – «Карпати» – 0:4

Фінальний етап

1 тур

1 липня, м.Мукачеве, стадіон «Спартак»

«Ветеран» – «Абориген» – 0:2 (0:1)

Голи: Дикий (11, 31)

«Карпати» – Збірна Луцька – 2:0 (1:0)

Голи: Приходько (2), Легеза (39).

2 тур

2 липня, м.Мукачеве, стадіон «Авангард»

Збірна Луцька – «Ветеран»– 0:3 (0:0)

Голи: Грига (25), Снилик (33), Селезньов (35, у власні ворота).

«Карпати» – «Абориген» – 1:3 (0:2)

Голи: Услібер (40) – Ментюков (6), Федик (18), Бабарика (30).

Підсумкова таблиця

Команда І В Н П М О
1. «Абориген» (Луцьк) 3 3 0 0 6:1 9
2. «Карпати» (Мукачеве) 3 2 0 1 7:3 6
3. «Ветеран» (Ужгород) 3 1 0 2 3:6 3
4. Збірна Луцька 3 0 0 3 0:6 0

p.s. Спершу відбулися матчі попереднього раунду, учасники якого були поділені на дві групи за географічним принципом. По дві найкращі команди з кожної групи вийшли до фінального етапу. У ньому учасники знову зіграли за коловою системою, причому результати ігор у попередньому етапі враховувалися до турнірної таблиці.

Лауреат

«Абориген»

Ігор Лещенко

– «Абориген» учетверте поспіль став чемпіоном України у віці 55 та більше років, це досягненні якнайкраще підкреслює рівень та серйозність нашого клубу. Маємо стабільний склад, один чи два рази на тиждень обов’язково тренуємося, граємо у турнірах на область чи місто. «Абориген» виступає у кількох вікових категоріях, дехто з гравців заявляється за молодші, якщо рівень гри відповідає вимогам тренера. У даному віці стабільно є 15-18 футболістів, цього цілком достатньо для формування цікавої та боєздатної команди. При цьому враховуючи, що через вік та хвороби хтось може пропустити матч.

Тільки коли заснували команду, ставили перед нею найвищі завдання. У 2011 та в 2016 роках посіли другі місця на Всеєвропейських іграх, які пройшли відповідно у Італії та Франції. В Україні, як вже казав, лише чемпіони. Не хочу забігати наперед, але знаючи характер нашого президента Віктора Чорнухи, і в 2018 році також змагатимемося лише за «золото».

У команді всі люди футбольні. Може хтось і не грав на високому рівні, то виступав на район чи область, має певну підготовку. Наш граючий тренер Володимир Фігель, гравці Віктор Засмаржук та Сергій Чабан відомі на всю Україну, ще нещодавно вони працювали у «Волині». Маю виділити гру останнього, він у нас воротар і не менше, ніж половина команди. Принаймні у цьогорічному чемпіонаті України коли виходив на поле, не пропустив жодного м’яча. А нападник Володимир Дикий є найкращим бомбардиром в історії «Волині».

Вирішальним з точки зору результату став матч проти «Карпат» з Мукачева. Команди мали по дві перемоги і для чемпіонства «Аборигену» була потрібна лише перемога. Відзначу характер та наполегливість наших гравців, вони довели, що гідні звання першої команди країни.

Склад «Аборигену»

Сергій Чабан
Ігор Ментюков
Віктор Засмаржук
Ростислав Змизгов
Володимир Фігель
Ігор Бай
Анатолій Федик
Ігор Коцюк
Володимир Дикий
Віктор Уніга
Віктор Бабарика
Ігор Лещенко
Олександр Ліхобицький
Тренер:
Володимир Фігель.

Виникли питання?

Зв'яжись з нами