2017. Кубок України 45-50+

Кубок України серед ветеранів 45-50+ пам’яті В.В.Лобановського

Фінальний етап

1/2 фіналу

28 жовтня. м.Вишневе (Київська область), стадіон «Центральний»

«Нива» (Тернопіль) – ФК «Пирятин-Полтавщина» – 0:3

Голи: Лісковець (1), Симоненко (24), Бєлов (53)

28 жовтня. м.Вишневе (Київська область), стадіон «Центральний»

«Нива» (Київська область) – Збірна Житомирської області – 0:1

Гол: Бутхаков (46).

Фінал

29 жовтня. м.Вишневе, стадіон «Центральний». 300 глядачів.

ФК «ПИРЯТИН-ПОЛТАВЩИНА» – Збірна Житомирської області – 2:0

ФК «Пирятин»: Паюров, В.Симоненко, Шабанов, Хлань, Марачевський, Стеценко, Лісковець, Лупінос, Манія, Бережко, Проскурія. Запасні: Бєлов, Гуменюк, Близнюк, Бих, Чумак. Президент, тренер: Сергій Плетінь.

Збірна Житомирської області: Ульченко, Радушинський, Вашуленко, Гвоздь, Василишин, Ткачук, Макєєв, Бутханов, Прокопенко, Нікітін, Блізніченко. Запасні: Гребенчиков, Челядін. Тренер: Юрій Романов. Президент: Віктор Радушинський.

Голи: Лупінос (20, 45).

Лауреат

ФК «Пирятин-Полтавщина»

Сергій Плетінь, президент, тренер

– Перше досягнення Полтавщини у турнірах ветеранів датоване 1999 роком, коли наші земляки посіли друге місце в турнірі 35+. Потім була доволі тривала перерва, а в 2013 році створили команду ФК «Пирятин», до складу якої увійшли гравці з Пирятину, Полтави, Кременчука, Лохвиці, Гребінки та інших міст області. Вийшла своєрідна збірна Полтавщини. Брали участь у турнірах 35+ та 45+, у більш старших були кращі результати, тож сфокусувалися саме на них. У 2014 році «Пирятин» у чемпіонаті 45+ став чемпіоном України, наступного року повторив цей успіх. Нам вдалося перервати гегемонію одеського «Рішельє», яким багато років не було рівних. 2015-й взагалі став дуже вдалим для нас, восени у французькій Ніці взяли участь у Всеєвропейських іграх, де здобули перемогу у категорії 45+. До речі, Збірна України серед ветеранів виявилася сильнішою у 35+. Тоді ще шуткували, що українцям немає рівних у Франції, бо позаду залишилися десятки команд із Європи, Америки, Азії.

За п’ять років існування «Пирятин-Полтавщини» ми не тільки завоювали багато медалей, але й створили колектив справжніх однодумців. Разом відзначаємо дні народження, інші свята. У команді дуже гарна атмосфера, це той випадок, коли хлопці стоять один за одного. Більшість гравців у молоді роки виступали у професійних командах, дехто прийшов з аматорів. Школа футболу є у всіх, без неї не було б таких результатів. Ті самі Юрій Чумак та Ігор Гуменюк тривалий час виступали за «Кремінь».

Підтримку команді надають підприємці з Пирятину Іван Близнюк, Ігор Марачевський та Заза Манія, вони ж усі є і нашими гравцями. Люди люблять футбол, вкладають у нього власні кошти, за що їм величезна подяка.

Цього року в чемпіонаті України 45+ посіли третє місце, могло бути і вдаліше, але помилка у півфіналі вже не дала нам можливості відігратися. Проте вдалося взяти реванш в Кубку України! За рік, враховуючи товариські та офіційні турніри, проводимо до 15 матчів. Наступного року обов’язково гратимемо в чемпіонаті та Кубку, буде більше команд-учасниць, тож маємо добре підготуватися, аби бути першими.

Виникли питання?

Зв'яжись з нами