2017. Кубок України 35-40+

Кубок України серед ветеранів 35-40+ пам’яті Ю.М.Войнова

Фінальний етап

1/2 фіналу

11 листопада. м.Кривий Ріг, стадіон «Шахта Родина»

«Ветеран» (Кривий Ріг) – «Гірник» (Кривий Ріг) – 3:1

Голи: Маткевич (12), Тарасюк (39, 70) – Вовк-Карачевський (62, у власні ворота)

18 листопада, м.Вишневе (Київська область), стадіон «Центральний»

«Рочин» (Соснівка, Львівська область) – «Креатор-Буд» (Тернопіль) – 2:2 (по пенальті – 4:2)

Голи: Дева (5, 12) – Гоцалюк (14), Богородіченко (27).

Фінал

19 листопада, м.Вишневе (Київська область), стадіон «Центральний» 400 глядачів.

«Ветеран» – «РОЧИН» – 1:1 (по пенальті – 2:4)

«Ветеран»: Рожков, Маткевич, Платонов, Шумейко, Семеренко, Білоус, Комарницький, Грошев, Чудак, Козенко, Тарасюк. Запасні: Дубровський, Чайка, Бондар, Вовк-Карачевський, Мариненко, Толкач, Оголюк, Матвєєв. Тренер: Олег Чайка. Президент: Олександр Матвєєв.

«Рочин»: Коваленко, Підкіпняк, О.Смолинець, Дева, Мацюра, Уштан, Свінцицький, Платонов, Теплий, Козак, Ордуханов. Запасні: Ляшук, Позипак, І.Смолинець, Багрій, Литвинюк. Тренер: Володимир Підкіпняк. Президент: Ігор Смолинець.

Голи: Чудак (46) – Дева (51).

Лауреат

«Рочин»

Володимир Підкіпняк, тренер

– Ідея участі в фінальній частині Кубка України народилася в нас дещо несподівано. Завершився футбольний сезон і за 10 днів до початку Кубка вирішили дати нашим ветеранам та кільком гравцям головної команди «Рочин», яким уже виповнилося 35 років (Андрій Дева, Анатолій Коваленко, Іван Мацюра), ігрову практику. Заявилися на турнір, вирушили до Вишневого…

Можна сказати, що півфінальна гра проти тернопільського «Креатор-Буд» була першою в історії «Рочина» 35+. Хоча в нас є команда 40+, вона виступає у першості Львівської області у відповідній віковій категорії. Наш кістяк – вихідці з Соснівки, Сокалю, Червонограду. Запросили кількох хлопців зі Львову. «Легіонерів» з інших областей не мали, хотіли перевірити власні резерви.

Маю відзначити високий рівень учасників, у півфіналі був дуже напружений матч із тернополянами, ми перемогли лише в серії післяматчевих пенальті. Залишили у боротьбі багато сил та емоцій, а наш суперник у фіналі – криворізький «Ветеран» – навпаки, зігравши півфінал тижнем раніше прибув на фінал сповнений натхнення. Можу сказати, цей матч став окрасою змагання, знову все вирішилося в серії пенальті.

Перемога потішила гравців та вболівальників «Рочина». Наш президент Ігор Смолинець також був у складі команди, допоміг у вирішальний момент. Він ставить і перед головною командою «Рочина» в аматорській першості, і перед ветеранами, лише завдання перемогти. Виступами залишилися задоволені, хочемо і наступного року продовжити традицію, заявившись до одного з турнірів АВФУ.

Виникли питання?

Зв'яжись з нами