2017. Суперкубок України 35+

Суперкубок України серед ветеранів 35+ пам’яті М.М.Баки

Учасники:

«Рішельє» (Одеса) – переможець чемпіонату України 2016 року серед ветеранів 35+

«Ветеран» (Кривий Ріг) – переможець Кубку України 2016 року серед ветеранів 35+

21 травня, м.Київ, стадіон «Локомотив», 200 глядачів.

«Рішельє» (Одеса) – «ВЕТЕРАН» (Кривий Ріг) – 2:2 (по пенальті – 3:4)

Арбітр: Павло Чижевський (Київ).

«Рішельє»: Діонас, Бичок, Білозор, Доценко, Кошелюк, Андрєєв, Войничов, Сухарєв, Підлітейчук, Хван, Волантир. Запасні: Горемихін, Мусат, Недолуженко, Фомичов. Тренер: Петро Чілібі

«Ветеран»: Рожков, Маткевич, Платонов, Шумейко, Вовк-Карачевський, Білоус, Бондар, Чудак, Бакум, Козенко, Тарасенко. Запасні: Гладишев, Дубровський, Єременко, Довгань, Чайка, Матвєєв. Тренер: Олег Чайка. Президент: Олександр Матвєєв.

Голи: Андрєєв (33), Войничов (76) – Білоус (10), Тарасенко (53).

Індивідуальні нагороди:

Найкращий воротар: Миколо Рожков («Ветеран»)

Найкращий гравець: Володимир Білоус («Ветеран»)

Лауреат

«Ветеран»

Олександр Матвєєв, президент

– Футбольний рік був для нас традиційно дуже насиченим. Перемогли в Суперкубку, посіли друге місце в чемпіонату, дійшли до фіналу Кубка України. В чемпіонаті Кривого Рогу також були першими. Головне, вдалося зберегти колектив однодумців, кістяк команди. Коли він є, ставити та виконувати завдання набагато легше.

Кожен візит до Києва є для нас знаковим, тим паче – гра з «Рішельє», нашим давнім суперником. Під час гри за Суперкубок ми двічі виходили вперед, і двічі давали зрівняти рахунок. Али виявилися холоднокровнішими у серії пенальті, також відзначу гру воротаря Миколи Рожкова. Перемагати завжди приємно, це, певно, головне наше досягнення року.

Взагалі беремо участь у багатьох турнірах – під егідою АВФУ в чемпіонаті та Кубку України, в Кривому Розі в першості міста, у зимовому чемпіонаті. Разом із товариськими іграми на рік виходить більше 50-ти, це як у справжніх професіоналів. Наш тренер Олег Миколайович Чайка згуртував колектив, постійно підключає новачків, кому вже виповнилося 35. Лідером «Ветерана» вважаю відомого в минулому гравця Валентина Платонова, який провів зо 200 ігор за «Кривбас».

В останні роки у зв’язку зі зникненням «Кривбасу» до команди «Ветеран» в Кривому Розі стало більше уваги. Ми представляємо честь великого міста на всеукраїнській арені, здобуваємо перемоги та медалі. Ігри команди стають місцем зустрічі вболівальників та всієї футбольної спільноти міста.

Виникли питання?

Зв'яжись з нами