30/12/2017

Привітання АВФУ від президента ФФУ Андрія Павелка

Дорогі друзі!

2017 рік видався напрочуд насиченим та продуктивним для Всеукраїнської асоціації ветеранів футболу та Національної збірної України серед ветеранів.

У квітні організацію посилила команда щиро відданих футболу та добре відомих у нашій країні спеціалістів на чолі з віце-президентом ФФУ Олегом Собуцьким. Нове керівництво асоціації провело системний аналіз роботи ветеранського руху та запропонувало зміни до формату проведення чемпіонатів серед ветеранів, які будуть впровадженімвже у 2018 році.

Значну увагу оновлена АВФУ приділяє популяризації футболу як в нашій державі, так і за кордоном. Чимало зусиль для цього докладає національна збірна серед ветеранів, яка вже налічує близько сотні Легенд футболу. Протягом минулого року зіркова команда зіграла 42 матчі в різних куточках України, а також у США, Канаді, Іспанії, Угорщині та Грузії, і вдруге поспіль здобула перемогу в Кубку легенд.

Поєдинки збірної відвідують тисячі вболівальників, і кожна така зустріч стає справжнім спортивним святом і для футболістів, і для усіх любителів цієї чудової гри. Велику увагу збірна Легенд приділяє підтримці наших Героїв — бійців АТО. Поїздки команди в зону бойових дій, дружнє спілкування, спільні матчі та подарунки для захисників України вже стали доброю традицією, яка серйозно підтримує наших військових. Щиро бажаю Асоціації ветеранів футболу та збірній ветеранів успішного 2018 року, нових цікавих проектів та нових перемог!

З найкращими побажаннями,
президент Федерації футболу України
Андрій Павелко

Виникли питання?

Зв'яжись з нами