2017. Чемпіонат України 60+

Чемпіонат України серед ветеранів 60+

Фінальний етап

м.Луцьк, Спорткомплекс Східноєвропейського національного університету ім.Лесі Українки

14 жовтня                                                                       

«Поступ»  – «Абориген»  – 2:2

Голи: Брунилик, Давидов – Бицький, Хвесик.

15 жовтня

«Поступ» – «Легенда»»  – 1:0

Голи: Попович.

«Абориген» – «Легенда» – 3:0

Голи: Бицький, Мельник, Фігель

Підсумкова таблиця

Команда І В Н П М О
1. «Абориген»(Луцьк) 2 1 1 0 5:2 4
2. «Поступ» (Коритняни) 2 1 1 0 3:2 4
3. «Легенда» (Червоноград) 2 0 0 2 0:4 0

Лауреат

«Абориген»

Василь Гетьман, спортивний директор

Традиції «Аборигену» закладалися на початку 80-х років, коли тоді ще молоді хлопці з Луцька виступали у першості області чи в змаганнях КФК. В ті часи і відбулося згуртування колективу, який згодом під свою опіку взяв Віктор Григорович Чорнуха. Зараз стабільний склад «Аборигену» налічує близько 40 чоловік, це ті гравці, яким вже виповнилося 50 років. Що стосується команди 60+, до основи входять 12-13 гравців з Луцька, кілька людей приїжджають з Нововолинську, Ковеля. Незмінно з нами і представник столиці – Ігор Ментюков. За  формату проведення матчів 8+1 на пів поля цього достатньо.

У фінальному раунді чемпіонату в першій грі з «Поступом» мали перевагу, але через припущені помилки задовільнилися нічиєю. Це нас розізлило, і в вирішальній грі з «Легендою» зіграли так, аби ні в кого не виникло сумнівів, хто в турнірі найсильніший. Для «Аборигену» ця перемога була вкрай важливою, взяли своєрідний реванш за минулий чемпіонат, в якому фінішували третіми.

Що стосується повсякденного життя, збираємося щосереди та щонеділі на тренування. Склався набагато більше, ніж просто колектив однодумців, один одного знаємо багато десятиріч, є однією великою родиною. Раніше на тренування залюбки приєднувався Віталій Кварцяний. Його колишній помічник по тренерському штабу «Волині» Володимир Фігель нині у нас основний гравець, тренер, у молодості він виступав у луцькому «Торпедо» та «Волині», грав за «Авангард» із Рівного.

У новому сезоні зі зміною формату чемпіонату та об’єднанні двох найстарших вікових груп спробуємо виставити боєздатний склад та захистити титул чемпіона. Конкуренція за місце на полі буде чимала, що змушує гравців навіть у такому поважному віці слідкувати за собою.

Склад «Аборигену»

Юрій Ляшук
Василь Рубчук
Петро Бойко
Анатолій Змизгов
Ігор Ментюков
Едуард Селезньов
Богдан Бицький
Володимир Дідух
Михайло Мельник
Віталій Захарчук
Борис Дмитренко
Володимир Фігель
Олександр Антончик
Віталій Кварцяний
Віктор Чорнуха
Віталій Бабарика
Сергій Хвесик
Головний тренер: Володимир Фігель

 

Виникли питання?

Зв'яжись з нами